SANDARINIMO DARBAI

Didėjant reikalavimams naujų pastatų statybai, svarbu tampa tinkamai paruošti pastatą ir atlikti sandarinimo darbus. Sandarinimas tai nauja paslauga, kurią svarbu atlikti atidžiai ir kruopščiai. Svarbu žinoti kokias sandarinimo medžiagas ir sistemas parinkti, atsižvelgiant į kiekvieną konstrukciją. Nuolat ieškome naujovių, kurios padėtų tinkamai atlikti langų ir durų sandarinimus, tinkamai sumontuoti plėveles ar tinkamai užtikrintų oro ir drėgmės nepralaidumą sienose bei sunkiai pasiekiamus kampus izoliuotų.

SURASK NAMO DEFEKTINES VIETAS?

Dažnai pasikartoja tos pačios defektinės nesandarios vietos, galime padėti tinkamai užsandarinti.

TAISYMAS BLOGAI ATLIKTO SANDARINIMO IR DEFEKTINIŲ VIETŲ PAIEŠKA

Klientui nepasisekė pasiekti reikiamo sandarumo rodiklio, tad pasikvietė mus, ištaisyti esančias klaidas ir atrasti naujas defektines vietas, viską užsandarinti ir pasiekti A+ energinio naudingumo klasę.
Atvykę atlikome sandarumo lygio matavimus ir gavome rezultatą – 1,26, prieš išvykdami pasiekėme rezultato – 0,47. A+ energinio naudingumo klasė pasiekta.
Atliekame sandarinimo darbus, montuojame plėveles bei prekiaujame sandarinimo priemonėmis. Kreipkitės ir rasime tinkamą sprendimą Jūsų situacijai.

SANDARINIMUI NAUDOJAMOS MEDŽIAGOS

Sandarinimo darbams naudojame kokybiškas sandarinimo juostas, kurios jau patikrintos laiko ir išsiskiria savo kokybe.